Ankara Otelleri

Ankara otelleri ve Ankara otel fiyatları, fırsat odaları Inn Hotels'de. Ankaranın 4 farklı muhteşem lokasyonunda her biri farklı mimarisi ve yüksek misafir memnuniyet oranıyla hizmet veren Ankara otellerimiz her bütçeye ve tarza hitap etmektedir. 

Ankara Cinnah Caddesinde bulunan ve  yeni hizmete giren Hotel Cinnah, Arjantin caddesinde bulunan Check inn Hotel ve Bahçelievler'de bulunan Inn 14 Hostel ve  Inn 65 Budget Hotel Inn Hotels'in bünyesinde siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Ankara Çankaya otelleri içerisinde yüksek misafir memnuniyet oranına sahip otellerimizde genellikle bizleri daha önce ziyeret edip memnun kalan misafirleriniz konaklamaktadır. Otellerimizde yaptığınız ilk konaklamadan sonra sizler için tanımlayacağımız otel fırsat kodunuzla bir sonraki konaklamanızda %5 indirim fırsatı ile rezervson yapabilirsiniz. Ankara'daki otellerimiz içinde herhangi birinde 15 gece konaklama yaptıkdan sonra istediğiniz bir otelimizde uygunluk olması durumunda ücretsiz konaklama fırsatından yararlanabilirsiniz.

Ankara otelleri misafir konaklama ortalaması bir buçuk gündür ve genellikle iş, seyahat ve sınav için şehir dışından gelen misafirleri ağırlamaktadır. Ankara otel fiyatları sezona göre değişmektedir fakat siz değerli misafirlerimize her bütçeye uygun otellerimizle 9 taksit fırsatı sunmaktayız. Hotel Cinnnah için internet sitemiz üzerinden yapacağınız Ekonomik Oda rezervasyonlarınızı Standart Oda olarak Upgrade etmekteyiz.

 

Ankara Çankaya Otelleri

 

Ankara otelleri arasındaki tercihiniz Inn Hotel Gurubu sizlere Ankara'nın merkezi Çankayada hizmet vermeye hazır. Kızılay Meydanı, Alışveriş Merkezi, Hastaneler, Resmi Kurumlar, Bakanlıklar, Global Firmalar ve Gar'a yakın olmasıyla ulaşım kolaylığı sağlanabilmekte. Ayrıca Toplu taşıma ulaşım araçları da yürüme mesafesi içindedir. Inn Oteller Gurubu konforu ve şık hizmeti ile misafirlerimize eşsiz deneyim kazandırmaktadır.

Ankara Çankaya Otellerinden Check inn Hotel ve Hotel Cinnah iş, tatil veya seyahat için gelen misafirlere en üst servis standartları ile hizmet vermeye kendini adamıştır. Otelimiz Toplantı, Organizasyon, Etkinlik ve Ziyafet için tam donanımlı bir şekilde hazırdır.